Skupiny Roušarku milují!

Skupiny Roušarku milují!

Vzhledem k úzké spolupráci se Sportovištěm města Sušice, nabízí se Garni hotel Roušarka jak ta správná volba pro Vaše sportovní soustředění nebo školení či teambuilding.

Roušarku navštěvují zejména:

  • Sportovní teamy, které si plánují tréninky a relaxaci na sportovišti a ve sportovně zaměřené Sušici.

  • Firmy pro svoje team-buildingy, zejména kvůli blízkosti wellness a bazénu, kde si Vaši zaměstnanci užijí zasloužené pohody a relaxace.

  • Školy v přírodě, které se díky blízkoti Šumavy a možnosti přetvořit naši společenskou místnost na učebnu s kvalitní promítačkou, mohou vzdělávat na vysoké úrovni.

Pro skupinové rezervace jsme schopni podle domluvy zajistit celodenní stravování včetně svačin a pitného režimu. Během Vašeho školení můžeme zajistit občerstvení a coffee break.

Nabízíme možnost zapůjčení promítačky a ve společenské místnosti je dostatek prostoru pro 45 osob. Ve společenské místnosti je dále k dispozici širokoúhlý televizor, který je hojně využívá pro školení a promítání.

Záleží nám na tom, aby Váš pobyt u nás byl pro Vás příjemný a přínosný. Veškeré možnosti závisí na indiviuální domluvě.

Pokud máte zájem rezervovat ubytování pro Vaši skupinu, kontaktujte nás na emailu: ferencikova@sportoviste-susice.cz a my se s Vámi domluvíme na podrobnostech.